in

Gry komputerowe lub wideo – znajdź coś dla siebie

Gry komputerowe lub wideo - znajdź coś dla siebie

Historia gier interaktywnych, na automatach i komputerowych sięga już lat 40. XX wieku. Ludzie zawsze pragnęli rozrywki w różnych formach, a postęp w zakresie gier wideo jest widoczny do dzisiaj. Poznaliście już komputer dla gracza i jak go wybrać, teraz przyszła pora na gry.

Gra przygodowa 16+

W XXI wieku rynek gier jest bardzo rozwinięty, a w szczególności dla osób poszukujących rozrywki w perspektywie trzeciej osoby, gdzie fabuła i jej zarys są bardzo rozbudowane. Studio Naughty Dog zajmuje się produkcją takich gier, a w ostatnich latach na liście najlepszych i najbardziej poruszających tytułów znajduje się The Last Of Us. Jest to produkcja przygodowa z elementami survivalu, która opowiada historię Joela, dorosłego mężczyzny żyjącego w postapokaliptycznym świecie. Podejmuje się on misji dotyczącej nastolatki o imieniu Ellie, która jest odporna na epidemię mutantów.

Gra akcji 16+

Uncharted 4: Kres złodzieja to emocjonująca i trzymająca w napięciu gra akcji, gdzie wcielamy się w Nathana Drake’a, poszukiwacza skarbów i podróżnika, na którego czeka wiele niebezpieczeństw. Jest to czwarta część serii gier o Drake’u, jego przestępstwach oraz licznych problemach. Akcja tej produkcji rozgrywa się na Madagaskarze, a mechanika gry pozwala na odkrywanie różnych tajemnic i nagród, które znajdują się poza fabułą. Grafika jest bardzo wysokiej jakości i dzięki temu gracz może wczuć się w rolę poszukiwacza.

Dla najmłodszych

Doskonale wiemy, iż małe dzieci lubią odkrywać świat gier, więc dla nich także istnieje taka forma rozrywki. W Viva Piñata zadaniem gracza jest przemiana działki w najpiękniejszy ogród na wyspie i dzięki temu przyciąga różne gatunki zwierząt w postaci piniat. Piniaty możemy karmić, rozmnażać i tworzyć nowe gatunki. Kupujemy wiele produktów do ogrodu, możemy poznawać historię wyspy i rozmawiać z różnymi postaciami. Występuje podział na dobre i złe piniaty, dlatego gra jest o wiele ciekawsza. Nie jest ona przeznaczona tylko dla najmłodszych, gdyż nawet starsze dzieci polubią taką rozrywkę. Ta produkcja zaliczana jest do symulatora życia.

Ekologiczne opakowania w świecie nowych technologii

Ekologiczne opakowania w świecie nowych technologii

Nowy Medal of Honor zapowiedziany