Tarot Online

Gry na telefon warte uwagi

2019.08.16

1 minuta i 55 sekunda

Zdjęcie stockowe

Telefony praktycznie od zawsze posiadały funkcję rozrywkową i miały w sobie kilka gier. Do najpopularniejszych należały wężyk lub Tetris. W dzisiejszych czasach gry są już prawie tak zaawansowane jak te wideo. Zobacz jakie są warte pobrania na nudę na iOS lub Android.

Best Fiends

Jest to gra strategiczna i dzięki niej ćwiczymy logiczne myślenie. Głównym jej celem jest usunięcie kolorowych elementów z mapy tak, aby zaliczać zadania ukazane w lewym górnym rogu. Best Fiends jest bardzo rozwinięta, możemy ewoluować naszych zwierzęcych pomocników, aby mieli lepsze specjalne umiejętności. W grze możemy trafić na wiele różnych eventów, dzięki którym zyskujemy diamenty, klucze lub specjalne punkty. Gra jest wciągająca i nie należy do trudnych, przy których można się denerwować, dlatego tak chętnie ludzie w nią grają. W dodatku, jest odpowiednia dla dzieci.

Candy Crush

Jedna z najbardziej kultowych gier w świecie telefonów oraz tabletów, gdyż powstała cała saga poświęcona tej grze. W Candy Crush każdy znajdzie coś dla siebie np.: Cady Crush, Candy Crush Soda, Candy Crush Saga, Candy Crush Jelly i Candy Crush Friends. Została ona okrzyknięta globalnym fenomenem. Mechanika gry jest podobna do Best Fiends, jednakże ma inne opcje, cele oraz rozbudowany poziom trudności. Na pewno jest to gra dla cierpliwych i wytrwałych, aczkolwiek nie należy do najtrudniejszych. Posiada różne plansze i można kupić akcesoria wspomagające przebieg gry.

Homescapes

Gra strategiczno-logiczna z elementami przygodowymi i elementami symulatora. Naszym głównym bohaterem jest Austin, który chce za wszelką cenę wyremontować dom rodziców i jego okolice. Żeby to uczynić, musimy przejść różne poziomy, gdyż za każdy z nich dostajemy gwiazdki. Otwiera nam się dziennik zadań i koszt ich wykonania; gra jest rozbudowana i na wysokim poziomie, ponieważ możemy nawet nazwać kota, który znajduje się w grze. Za każde wykonane zadanie lub wyremontowanie jakiegoś obiektu dostajemy punkty doświadczenia, dzięki którym możemy zakończyć oraz zacząć nowy dzień. Homescapes należy już do gier trudnych i wymagających czasu, jednakże chęć wyremontowania naszej przestrzeni sprawia, iż nie potrafimy tej gry po prostu usunąć.