Tarot Online

Jak zaprojektować ogród w komputerze?

Niniejszy artykuł pod tytułem Kreatywne opakowania dla producentów elektroniki nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Kreatywne opakowania dla producentów elektroniki należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Wspaniały ogród może być źródłem przyjemności i sposobem na spędzanie wolnego czasu, może również stanowić wartość dodaną do Twojego domu. Projektowanie przestrzeni zewnętrznej może być jednak trudne, zwłaszcza jeśli nie jesteś najbardziej kreatywny z ludzi. Należy również wziąć pod uwagę aspekty praktyczne. Jeśli masz smartfon lub komputer, to istnieje wiele aplikacji i programów pozwalających wykonać elegancki projekt ogrodu Co ciekawe, większość z nich jest bezpłatna.

Nie bój się eksperymentować

Kiedy wlewasz swoje serce i duszę do wymarzonej kuchni, najnowocześniejszej łazienki i designerskiego salonu, nie sądzisz, że nadszedł czas, aby podkreślić swój własny styl również na zewnątrz?

Dzisiejsze ogrody są tak samo indywidualne jak ich właściciele. Ale kiedy planujesz renowację, nie ma sensu pozwalać, aby Twój projekt ewoluował bez żadnego prawdziwego kierunku: to, co sprawi, że będzie wisiał razem, jest motywem przewodnim.

Jest wiele do wyboru. Uderzający ogród, taki jak japoński, nadmorski czy preria, na pewno się odwróci. Można też wybrać swoją ulubioną kolorystykę lub konkretny okres w historii (edwardiański lub średniowieczny ma wiele możliwości).

Wizualizacja dostępna dla każdego

Wizualizer ogrodowy pozwala na przekształcenie pomysłów projektowych w projekt 3D. Możesz dodać swój dom, a następnie zmieniać jego położenie, aż do stworzenia idealnej przestrzeni zewnętrznej. Podobnym narzędziem jest Plan-a-Garden, łatwy w użyciu sposób tworzenia planów, które można wydrukować i zachować. Jeśli potrafisz przeciągać i upuszczać, możesz skorzystać z tego narzędzia. Natomiast Garden Planner 3 to narzędzie online, idealne dla amatorów projektowania krajobrazu. Można go używać bez konieczności pobierania oprogramowania, ale trzeba będzie to zrobić, jeśli zapisywanie planów jest na porządku dziennym. Po pobraniu, konfiguracja jest dość podobna do innych narzędzi do projektowania ogrodów.

Jeśli podoba Ci się pomysł załadowania zdjęcia swojego ogrodu, a następnie dodania ścian, ścieżek, doniczek i roślin, aby zobaczyć, jak to będzie wyglądać, Showoff Virtual Designer jest wyborem dla Ciebie.

Grafiki roślin i ogrodu

Shoot to świetna strona do tworzenia grafików roślin, badań nad roślinami i tworzenia sieci kontaktów z podobnie myślącymi projektantami ogrodów; posiada również łatwe w użyciu narzędzie do projektowania ogrodów, które jest jednym z najbardziej intuicyjnych, jakie można znaleźć. Google Sketchup to kolejny dobry wybór. Jest on używany przez profesjonalistów do projektowania ogrodów, ale można pobrać bezpłatną wersję, która powinna być więcej niż odpowiednia dla amatorów.

Uniwersalne narzędzie

SmartDraw jest również wyborem zarówno dla profesjonalistów, jak i początkujących, i choć nie jest to ściśle oprogramowanie do projektowania ogrodów, można go używać do tworzenia realistycznego obrazu tego, jak wyglądałaby twoja idealna przestrzeń zewnętrzna. Doskonale nadaje się do projektowania pokładów i tarasów, a nawet można dodać stoły piknikowe, grilla i parasole. Możesz również uzyskać darmowe pobranie profesjonalnie popularnego Realtime Landscaping Pro, który oferuje możliwość tworzenia projektów 3D, które wyglądają tak imponująco, że mogą być prawdziwymi fotografiami.

Wirtualny spacer po wirtualnym ogrodzie

Będziesz zaskoczony wyborem, jeśli chodzi o funkcje oferowane przez My Gardena, profesjonalny program pozwalający na dodanie wszystkiego, od pokładów i patio do wodotrysków. Co najlepsze, możesz na bieżąco robić spacery po swoim „nowym ogrodzie” przy użyciu imponującej technologii 3D. Możesz również wypróbować Realtime Landscaping Architect za darmo, choć będziesz musiał zapłacić, jeśli chcesz mieć pełny program. Wiedza CAD nie jest wymagana, aby z niej korzystać, mimo że daje ona zaskakująco profesjonalnie wyglądające rezultaty.