in ,

Komputer dla gracza – jak go wybrać?

Komputer dla gracza - jak go wybrać?

Komputery gamingowe to sprzęt, który cechuje się bardzo mocnymi podzespołami, umożliwiającymi najwyższy komfort podczas grania. Jak wybrać komputer dla gracza? Czy warto inwestować w poleasingowy sprzęt komputerowy?

Jakimi podzespołami powinien cechować się sprzęt dedykowany graczom?

Komputer dla graczy powinien cechować się bardzo mocnymi podzespołami. Aby możliwe było uruchamianie na nim nawet najbardziej wymagających tytułów, musi posiadać:

  • Wysokiej jakości i wydajną kartę graficzną (klasy GeForce GTX lub AMD Radeon HD)
  • Szybki i mocny procesor najnowszej generacji (4 lub 8 – rdzeniowy)
  • Dużo pamięci RAM (minimum 8 GB)
  • Pojemny dysk (minimum 500 GB)

Koszt zakupu nowego komputera dla graczy to wydatek rzędu od 3,000 zł w górę. Jeśli zależy nam na markowej jakości w połączeniu z bardziej przystępną ceną, warto zainteresować się inną opcją, np. zakupem na raty lub… zainwestowaniem w sprzęt poleasingowy.

Zakup poleasingowego sprzętu komputerowego – dlaczego warto?

Sprzęt poleasingowy to ciekawa alternatywa dla zakupu nowej elektroniki. Sprzedawcy komputerów poleasingowych często oferują swoim klientom:

  • Sprzęt biznesowy o klasie jakościowej A+
  • Produkty o krótkim czasie użytkowania
  • Produkty w idealnym stanie wizualnym i technicznym, porównywalnym do stanu nowych i nieużywanych urządzeń

Dodatkowe zalety takiego rozwiązania to kompromis pomiędzy atrakcyjną ceną i wysoką jakością produktu, a także w pełni legalne oprogramowanie. Elektronika poleasingowa to powystawowy sprzęt biznesowy, produkowany przez renomowane firmy takie jak Dell, czy Lenovo. Komputery poleasingowe są gotowe do działania od zaraz i są urządzeniami sprawdzonymi. Zanim sprzęt zostanie oddany do sprzedaży, przechodzi szereg testów oraz w razie potrzeby, głęboką renowację.

Sprzęt poleasingowy dla graczy od PCLider

Jeśli szukasz poleasingowego sprzętu komputerowego wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie, warto postawić na uznanych sprzedawców. Taka firma sprzedaje najwyższej jakości laptopy, komputery stacjonarne, monitory, drukarki, notebooki oraz poleasingowe podzespoły komputerowe. W ofercie znajdziesz zarówno rozwiązania stworzone dla klas biznesowych, jak i potężne sprzęty dedykowane graczom oraz poleasingowe komputery!

Jak zoptymalizować grafiki na stronie internetowej? Porady

Jak zoptymalizować grafiki na stronie internetowej? Porady

Czy praca zdalna jest opłacalna?

Czy warto pracować zdalnie?