Tarot Online

Niespodzianki w google

Niniejszy artykuł pod tytułem Kreatywne opakowania dla producentów elektroniki nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Kreatywne opakowania dla producentów elektroniki należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Google ukryło parę niespodzianek w swoich stronach. Zapraszam do zapoznania i testowania, napiszcie swoje wrażenia.

1. Do a barrel roll- wpisz to hasło w wyszukiwarkę i naciśnij enter. Obraz zaczyna się obracać.

2. Jeśli znacie darmowy program do obróbki zdjęć Picasa, to gdy go otworzycie, a następnie naciśniecie Ctrl+Shift+Y pojawi się pluszowy miś. Za każdym razem, gdy będziecie naciskać kombinacje tych przycisków pojawiać się będą kolejne misie.

3. Google Earth – ukryty symulator lotu

Otwórz google earth, naciśnij kombinację Ctrl+Alt+A , wybierz samolot którym chcesz lecieć i lotnisko z którego chcesz startować. Ciesz się lotem

4. Google gravity – wpisz w wyszukiwarkę google hasło „google gravity”, naciśnij przycisk ‚szczęśliwy traf’ i obserwuj stronę

5. Jeśli chcesz zabić czas wpisz w wyszukiwarkę google ”zerg rush” i naciśnij enter. Pojawi się gra, rozszyfruj jej zasady i napisz nam jak Ci poszło.

6. Tym razem bardziej ambitna i zajmująca gra. Otwórz w google zakładkę grafika i wpisz ”atari breakout”. Ciesz się grą w którą niejeden z nas grał w dzieciństwie.

7. Zmień wygląd swojego Youtuba. Otwórz Youtube i w wyszukiwarke wpisz „doge meme”, naciśnij enter i ciesz sie nowym wyglądem strony.

8.Stwórz własne google. Otwórz wyszukiwarkę google. Wpisz hasło goglogo i wybierz pierwszą pozycje z wyświetlanej listy. Po otwarciu strony wpisz swoje własne logo i naciśnij przycisk‚ Create Me Search Page Now.

9. Tańczący Youtube. Otwórz youtube i wpisze w wyszukiwarkę ” do the harlem shake” , naciśnij enter. Twoje Youtube tańczy.

10. Coś dla użytkowników przeglądarki Firefox. Otwórz nową karte w przeglądarce Firefox i w okno wyszukiwania wpisz: ‚about:robots’ naciśnij enter i sprawdź o co chodzi.

11.Wpisz w google hasło ” elgoog” i naciśnij przycisk szczęśliwy traf.

Google zmienia się nie do poznania, poniżej w okienkach znajdują się różne ciekawe opcje, sprawdźcie wszystkie 🙂

12. Wpisz w wyszukiwarkę ” google loco” i naciśnij ‚szczęśliwy traf’.

13. Wpisz w wyszukiwarkę ”blink html” i naciśnij enter. Sprawdź co się dzieje.

14.Wpisz w wyszukiwarkę „google sphere” i naciśnij ‚szczęśliwy traf’. Baw się myszką

Na koniec mamy dla Was zagadkę: jak nazywa się ludzik z Google Map?