in

Przetestowaliśmy dysk nowej marki gamingowej SureFire!

GX3 GAMING SSD
GX3 GAMING SSD

Nasza redakcja bardzo dokładnie przetestowała najnowszy dysk SSD nowej marki gamingowej SureFire! Jak sądzicie jaka jest nasza opinia na temat dysku GX3 GAMING SSD (512 GB)? Wzięliśmy pod uwagę przede wszystkim wygląd produktu czy jego funkcjonalność.

Co zwróciło naszą uwagę?

Należy zaznaczyć, że produkt świetnie prezentuje się pod względem wizualnym. Ogromnym atutem produktu, który nie może pozostać niezauważony są migające diody LED na kolor niebieski, zielony, czerwony oraz żółty. Zauważyliśmy również, że bardzo atrakcyjna obudowa była inspirowana designem najnowszych konsol dostępnych na rynku.

Koniecznie trzeba zaznaczyć, że na naszym dysku GX3 GAMING SSD preinstalowane jest oprogramowanie Nero Backup***. Pozwala ono tworzyć nam pełne kopie bezpieczeństwa systemu, a także odtwarzać dane. Możemy w ten sposób konfigurować automatyczne tworzenie kopii bezpieczeństwa.

Przetestowaliśmy dysk nowej marki gamingowej SureFire!

Funkcjonalność

Warto wiedzieć, że dysk GX3 GAMING SSD jest bardzo szybki, jak na dyski zewnętrzne dostępne na rynku. Produkt jest również niezwykle prosty w użyciu. Musimy zaznaczyć, że dysk serii SureFire Gaming działa w trybie plug-and-play. Oznacza to tym samym, że zostaje uruchomiony automatycznie po podłączeniu.

Bardzo małe rozmiary, a także brak konieczności podłączenia przez nas dodatkowego zasilania powodują, że produkt doskonale zdaje egzamin do użytkowania w salonie czy w trakcie wizyty u znajomych. Godny uwagi jest fakt, że GX3 GAMING SSD może być także wykorzystywany jako dysk zewnętrzny do przechowywania innych danych. Oznacza to tym samym, że z dysku nie muszą korzystać tylko i wyłącznie pasjonaci gier.

Na dysku możliwe jest zainstalowanie ponad 10 gier. Nie musimy zatem usuwać gier z komputera czy konsoli w celu zrobienia miejsca dla nowych tytułów.

Przetestowaliśmy dysk nowej marki gamingowej SureFire!

Jakie jeszcze zalety ma produkt

Niewątpliwym atutem jest stosunek jakości do ceny. Jak wiadomo komputery, laptopy, Xbox czy PlayStation mają ograniczoną przestrzeń dyskową. Wcześniej zapełnialiśmy stosunkowo szybko cały dysk, przez to niemieliśmy miejsca na testowanie kolejnych tytułów. Dzięki produktowi GX3 GAMING SSD nie musimy już tego robić.

Dysk sprawił, że możemy się cieszyć nie tylko większą pojemnością, ale również wydajnością i mobilnością. Warto podkreślić, że wraz z dyskiem zaopatrujemy się w kabel Micro- B/USB-A, a także przejściówkę z USB-A na USB-C. Możemy w ten prosty sposób korzystać z bardzo szybkich transferów działając na MAC-u, jak i komputerze PC.

 

 

Co zrobić, kiedy komputer sam się wyłączył?

Co zrobić, kiedy komputer sam się wyłączył?

Rozszerzona rzeczywistość a niezależni dostawcy oprogramowania w roku 2021

Rozszerzona rzeczywistość a niezależni dostawcy oprogramowania w roku 2021