in ,

Test narzędzia Adder 8

Test narzędzia Adder8

Automatyczna dodawarka seo Adder8 w nie których kręgach zyskała niezbyt przychylne opinie. A jak jest w rzeczywistości? Długo zastanawiałem się nad wyborem pomiędzy Adder8 a Publikerem. W końcu wybór mój padł na Adder8 czy słusznie? O tym w tym artykule.

Koszt Addera 8 to 399 zł chociaż trzeba zaznaczyć ,że to cena promocyjna. Główny konkurent mam na myśli oczywiście Publikera to wydatek rzędu 500 zł. A więc czy warto inwestować w „zniesławionego” Addera?

Po zakupie programu jest on instalowany na własnym serwerze firmy Enterso tj. wydawcy Adder8. Dysponujesz bazą katalogów i presell page. Możesz przystąpić do tworzenia pierwszego projektu.

Obsługa narzędzia jest bardzo intuicyjna, nawet laik powinien poradzić sobie ze skonfigurowaniem dodawanej strony. Drugą sprawą jest czy ta konfiguracja będzie dobra dla seo. W ustawieniach opisu trzeba stosować jak najwięcej synonimów. Profesjonalna konfiguracja strony, może zająć nawet 5 godzin.

Dobra! Mamy stronę a więc dodajemy

Adder8 dodaje stronę do katalogów oraz Presell Page , Ty ustawiasz ile dziennie ma dodać razy a program słucha się Ciebie i dodaje(próbuje) dodać wskazaną ilość razy. Tutaj pierwsze niedociągnięcie. Możemy ustalić ogólną liczbę dodawań strony np. 7 ale już nie mamy wpływu czy adder8 będzie chciał dodać stronę do katalogów czy Presell Page. Kolejny bug to fakt ,że adder8 tylko próbuje dodać. Jeśli wpis się nie udał jest to zaliczane jako wykonane. Czyli ilość dodawań dziennie to tak na prawdę ilość prób jakich adder8 podejmie.

Ile katalogów skrywa baza Adder8?

Tutaj kolejna nie zbyt fajna sprawa. Baza danych Adder8 jest dosyć uboga. A więc musimy sami ją uzupełniać. Dlatego śmiem twierdzić ,że najlepiej posiadać Scrapebox o którym postaram się napisać nie długo. Prócz dodawania, spamowania komentarzami Scrapebox doskonale wyszukuje Katalogi Seo oraz Presell Page. W ramach programu Adder8 mamy co prawda możliwość wyszukiwania potencjalnych składowisk naszych linków ale skuteczność takich metod nie jest zbyt wysoka.

Co na plus?

Razem z Adder8 zyskujemy monitoring pozycji naszych stron oraz monitoring ich awaryjności. Adder8 będzie pingował naszą stronę. Niestety wpisów nie będzie pingował.

Skuteczność

Skuteczność dodawania zależy w dużej mierze od konfiguracji. Opisy muszą zawierać jak najwięcej synonimów. Od początku można zobaczyć ,że Adder8 największą skuteczność ma w dodawaniu do stron typu wordpress.

To ja jednak Pubilikera poproszę

Reasumując Adder8 nie jest jak nie którzy sądzą totalną klapą. Wszystko zależy od sposoby jego wykorzystania. Ale bez wątpienia lepszym wyborem będzie Publiker. A na koniec muszę dodać. Pamiętaj ,że Seo Dodawarka to tylko jedno z narzędzi do pozycjonowania. Wynik jaki w wyszukiwarkach zajmie Twoja strona zależy od wielu innych czynników.

O blogu słów kilka

O portalu słów kilka

Niespodzianki w google

Niespodzianki w google